ZELENKA - communication without limits
zelenka

Jazykové kurzy | Výuka ve firmách

Zajistíme efektivní způsob vzdělávání ve vaší firmě

Naše společnost zajišťuje výuku cizích jazyků ve firmách již 22 let. Jsme schopni pro vás navrhnout a realizovat efektivní způsob výuky přesně podle vašich potřeb. Nejprve provedeme jazykový audit, při kterém zjistíme aktuální znalosti účastníků kurzu, následně rozdělíme studenty do skupin podle pokročilostí a po dohodě s vedením vaším firmy stanovíme studijní plán. Můžeme vám doporučit účinné metody, které zajistí dodržování tohoto plánu.


Naučíme vás nejen běžné evropské jazyky

V současné době jsou po nás nejčastěji požadovány kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo italštiny. Jsme však schopni zajistit také zkušené lektory na výuku ruštiny nebo čínštiny.


Výuku zajistíme i v pobočkách vaší firmy

Nyní vyučujeme cizí jazyky přibližně ve 150 významných firmách v České republice. Náš tým lektorů je vám k dispozici v Praze, Brně a především také Zlíně.
Pokud má vaše firma pobočky i v jiných městech, neváhejte nám to oznámit. Jsme schopni zajistit komplexní systém jazykového vzdělávání i ve vašich pobočkách a poskytnout vám množstevní slevy, které byste nezískali v případě nejednotného zajišťování výuky u různých dodavatelů.


Výuka bude probíhat podle nejnovějších evropských standardů

Naše jazyková škola postupuje metodicky podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Díky tomu znají všichni naši studenti svou pokročilost podle evropských standardů a mohou případně navázat na studium kdekoliv jinde v Evropě.


Studenty ve firemních kurzech budeme náležitě motivovat

Firemní jazykový kurz může být efektivní pouze tehdy, jsou-li studenti náležitě motivováni. Rádi vám v této záležitosti poradíme. Máme mnohaleté zkušenosti, jak správně nastavit různé bonusy, jak sledovat docházku, jak provádět hodnocení výsledků výuky apod. Záleží jen na každém zaměstnavateli, jaká kritéria bude chtít použít a jak přísně je bude chtít nastavit.


Firemní výuku můžete zkombinovat s intenzivním nebo pobytovým kurzem

Výukou jazyků v intenzivních a pobytových kurzech se zabýváme také již mnoho let. Rádi je pro vás zajistíme buď samostatně, nebo jako doplněk celoročních kurzů. Velkou výhodou je odstranění všech rušivých vlivů a intenzivní soustředěnost na jazyk a výuku. Kurz je možno zaměřit na konkrétní téma nebo terminologii aktuálně potřebnou pro vaše zaměstnance.


Výuka ve vaší firmě může začít do 14 dnů od vašeho rozhodnutí

Našim zákazníkům zajišťujeme nejen profesionální přístup, ale i flexibilitu v rychlosti zahájení kurzu. Za běžných okolností je možno začít do dvou týdnů od vašeho závazného potvrzení objednávky.


Individuální nabídku vám pošleme na základě vaší poptávky

Pokud máte zájem o přesnou nabídku na jazykové kurzy ve vaší firmě, kontaktuje prosím vedoucí jazykové školy na telefonu 577 144 669, která vám neprodleně zpracuje cenovou nabídku, popř. také doporučí vhodný studijní plán. S poptávkou nás můžete kontaktovat osobně, telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím formuláře poptávka jazykového kurzu. V každém případě doporučujeme osobní konzultaci.
zelenka © 1990 - 2011 ZELENKA Czech Republic s.r.o, všechna práva vyhrazena