Kvalitu jazykové školy nejlépe zhodnotí sami její zákazníci

Požádali jsme naše zákazníky o upřímné zhodnocení kvalit naší jazykové školy. Zpětná vazba je podle nás velmi důležitým ukazatelem pro všechny zájemce o naše jazykové kurzy. Z referencí od zákazníků si uděláte dobrou představu o tom, zda bychom mohli navázat úspěšnou spolupráci také s vámi.

Našimi kurzy prošly už tisíce studentů a stejně jako jim, i vám pomůžeme dokázat velké věci v jakémkoliv jazyce.

Zde je malý výběr spokojených zákazníků našich firemních jazykových kurzů

Moravský peněžní ústav
Heureka.cz
Lapp Group
AŽD Praha
Aukro.cz
Baťa
Tescoma
Monet+
Cross
Duraline
Piplelife
wicke
Marius Pedersen

Jak naše firemní a individuální jazykové kurzy hodnotí sami zákazníci?

Služeb jazykové školy ZELENKA využíváme již od roku 2008. Nejvíce si ceníme jazykových kurzů pro naše zaměstnance, které realizujeme v prostorách našich poboček. Díky nim můžeme lépe komunikovat s našimi zahraničními partnery.“

Silvie Klohnová

LAPP GROUP

Aktuálně běží více jak 40 kurzů. Oceňujeme především flexibilitu lektorů, jejich kvalitu a ochotu se přizpůsobit našim potřebám. ZELENKA je pro nás spolehlivým partnerem. Ceníme si i vašeho osobního a přátelského přístupu.

Eva Kraváčková

Aukro

Jazyková škola ZELENKA je pro nás profesionálním partnerem v dodání jazykových služeb. Oceňujeme profesionalitu a flexibilitu lektorů i širokou škálu služeb, kterou nabízejí. Jejich individuální metody výuky vyhovují naší praxi a stylu práce.“

Martina Fišerová

Moravský Peněžní Ústav – spořitelní družstvo

ZELENKA nám zajišťuje firemní jazykové kurzy od roku 2011. Ceníme si schopností i přístupu lektorů a stejně tak ochoty pružně reagovat na naše požadavky. Určitě budeme spolupracovat i nadále.

Ing. Romana Jusufi

DURA-LINE CT

U jazykové školy ZELENKA jsem dlouhodobě využíval individuální kurz německého jazyka. Lektorka plně přizpůsobila výuku mým znalostem, potřebám a hlavně také časovým možnostem. Byl jsem velmi spokojený a určitě mohu ZELENKU doporučit dalším firmám.“

Ing. Jaroslav Ševela

SWIETELSKY stavební

Výuku angličtiny od ZELENKY můžu vřele doporučit. Nabízí profesionální kurzy se zkušenými učiteli, které jsou za velmi rozumné peníze. Jednoznačně skvělá zkušenost!

Tomáš Braverman

Heureka.cz

U Agentury ZELENKA si ceníme operativního jednání a schopnosti rychle reagovat na změnu našich požadavků.

Ing. Zdeněk Hořák

SW HORRY

Zaměstnanci agentury ZELENKA se při řešení rozličných situací a případných nedostatků v jazykovém vzdělávání vždy snaží vyjít maximálně vstříc. Obecně lze konstatovat, že účastníci kurzů jsou s přístupem lektorů a koncepcí výuky spokojeni a stejný pohled sdílí i odpovědní pracovníci.

Markéta Oravová

Baťa

Organizace kurzů pro zaměstnance ve směnném provozu je vždy složitá a manažeři i lektoři agentury ZELENKA vždy ochotně hledají řešení a vychází vstříc našim potřebám.

Ludvík Pavlištík

Lázně Luhačovice

Přístup a kvalita všech lektorů jsou na profesionální úrovni.

Ing. Tomáš Pospíšek

CROSS

Na agentuře ZELENKA oceňujeme schopnost pružně reagovat na naše požadavky, ochotu vyjít vstříc a příjemné vystupování manažerů. Účastníci kurzů jsou s přístupem lektorů i formou výuky maximálně spokojeni.

Ing. Miroslav Janda

MONET+

S jazykovou školou ZELENKA jsme dlouhodobě velmi spokojení. Lektoři mají perfektní přístup a výuku plně přizpůsobují našim zaměstnancům. Navíc jezdí učit přímo k nám na pobočku, zkrátka jsme ze spolupráce nadšení.“

Lenka Kunzová

Pipelife Czech

S kvalitou výuky a lektorů jsme velice spokojeni, taktéž s přístupem jazykové školy vůči naší společnosti. Veškerá komunikace probíhá na profesionální úrovni.

Michal Klaus

Ataccama Software

Vstřícné řešení našich individuálních potřeb, je přesně to, proč jsme si agenturu ZELENKA vybrali a proč naše spolupráce trvá již několik let. Proto můžeme ZELENKU bez obav doporučit také dalším zájemcům.

Jan Rochovanský

Marius Pedersen

S jazykovou školou ZELENKA jsme naprosto spokojeni. Přístup „naší“ lektorky je profesionální a každému se věnuje podle jeho potřeb. Výuka přesně odpovídá našim požadavkům a moc rádi budeme spolupracovat i nadále.

Bc. Radka Spiegelová

AŽD Praha