Jazykové kurzy,
které vám pomohou
naplnit firemní poslání

Jestliže mají zaměstnanci komunikovat se zahraničními partnery, měli by zvládat využít své jazykové znalosti v nejrůznějších situacích. Při osobním jednání, během telefonních hovorů nebo e-mailové korespondenci.

Na kvalitě firemních jazykových kurzů tak často závisí úspěch celé firmy. Dobře si to uvědomujeme a jsme tady proto, abychom vám s tím pomohli.

Naši lektoři na hodinách s vašimi zaměstnanci nasimulují reálné situace, kdy je třeba se domluvit v cizím jazyce. Vyzkouší si obchodní jednání, telefonický rozhovor nebo si budou vzájemně posílat e-maily. Prostě jako ve skutečnosti.

Věříme, že takový styl názorné výuky je mnohem efektivnější než jen čtení z učebnic.

Díky tomu vaši zaměstnanci ovládnou všechny pracovní situace, kvůli kterým se mají cizí jazyk naučit.

Proč si vybrat firemní jazykové
kurzy právě u nás?

Víme přesně, co potřebujete

Výuka jen pro výuku nemá smysl, proto cizí jazyky učíme na základě vašich firemních cílů a potřeb. Před zahájením výuky si společně sedneme a navrhneme vám vhodné lektory i metodiku výuky tak, aby to pro vaše podnikání mělo reálný přínos.

Zařídíme výuku na vašich pobočkách

Nemusíte za námi nikam dojíždět, přijedeme za vámi. S vašimi zaměstnanci nasimulujeme reálné pracovní situace a cizí jazyk se tak naučí mnohem rychleji. Styl této výuky je nejen vysoce efektivní, ale zároveň mnohem zábavnější, což podporuje chuť k dalšímu učení.

Máme přes 30 let zkušeností

Od roku 1990 jsme naučili plynule komunikovat vrcholový management i celá oddělení firem. A to samé zařídíme i vám nebo vašim zaměstnancům.

Spolupracujeme s více než 50 lektory

Zakládáme si na odbornosti, praxi a profesionálním přístupu všech našich lektorů. Učit vás budou pouze zkušení jazykoví odborníci, kteří mají skutečný zájem vás jazyk naučit. Každý z našich učitelů má minimálně pětiletou praxi a stovky úspěšných studentů.

Odučíme tisíce hodin ročně

To si vyžaduje mnoho zkušeností a průběžného vzdělávání všech našich lektorů. A každý z nich je vám nebo vašim zaměstnancům plně k dispozici, kdykoli si vzpomenete.

Tematické semináře v cizím jazyce podle vašich přání

Ať už se vám blíží odborná přednáška před cizojazyčným publikem nebo potřebujete vypilovat obchodnické dovednosti kvůli zahraničním projektům – jsme tu pro vás.

V jazykové škole ZELENKA se dlouhodobě věnujeme přípravě tematických seminářů, které upevní vaše vyjadřovací schopnosti v cizím jazyce pro danou situaci.

Nejčastěji pořádáme tematické semináře na téma:

Školení
pro
obchodníky

Příprava na
odbornou
konferenci

Vypilování
prezentačních
dovedností

Rádi vám zařídíme i další tematické semináře.
Stačí nám dát vědět.

Jazykový audit pro smysluplnou výuku jazyků

Jazykový audit je užitečný hned v několika případech.

Tzv. úvodní audit, před zahájením jazykového kurzu, stanoví jazykovou úroveň a umožní nám nastavit vhodný program výuky.

V průběhu výuky umožní zaznamenat pokroky studentů a odhalí, zda není potřeba výuku trochu zpomalit nebo naopak urychlit.

A za třetí, jazykový audit můžete využít k otestování nových zaměstnanců. Rychle si tak ověříte, zda jejich jazyková úroveň odpovídá potřebám vaší firmy.