Jazyková škola pro 21. století

Jazyková škola ZELENKA působí v České republice již od roku 1990. Výuku vedeme efektivně jak ve firmách, tak během individuálních lekcí.

Našimi kurzy prošly už tisíce studentů a stejně jako jim, i vám pomůžeme dokázat velké věci v jakémkoliv jazyce.

Při výuce dbáme na maximální efektivitu jazykových kurzů a chceme, aby vám přinesly reálné výsledky. Například výrazné zlepšení komunikace se zákazníky v zahraničí nebo zvýšení prodejů získáním nových trhů v cizině.

Kvalitní jazykové kurzy umožní vašemu podniku dále růst a budovat ještě lepší pověst.

Proč svěřit výuku jazyků právě nám?

Jazykové kurzy zařídíme od A do Z

Provedeme jazykový audit, zaměstnance efektivně rozdělíme do skupin podle úrovně znalostí a navrhneme nejvhodnější program výuky. Průběžně vás budeme informovat o růstu znalostí vašich zaměstnanců.

Máme prvotřídní lektory

Jazykovou školu jsme postavili na profesionálních lektorech. Každý z nich má za sebou léta zkušeností a stovky spokojených studentů. V našich jazykových kurzech najdete jen lektory s výtečnými referencemi.

Přizpůsobíme se vašim přáním

V případě individuálních jazykových kurzů přijedeme na místo, které vám bude vyhovovat a v čase, který si zvolíte. A pokud jde o firemní výuku, zařídíme ji přímo ve vašich kancelářích. V obou případech plně přizpůsobíme styl a program výuky vašim požadavkům.

Držíme se uznávaných standardů

Dodržujeme zásady profesionální výuky cizích jazyků, ctíme etický rozměr výuky a jednáme zodpovědně vůči všem obchodním partnerům a studentům.

Záleží nám na výsledku

Studenty chceme jazyk opravdu naučit, proto je pravidelně testujeme, sledujeme pokroky a v případě nutnosti upravujeme směr výuky. Jde nám o reálné výsledky a naši lektoři vám je zajistí.

Výuka jazyků nás baví

Jinak by to ani nešlo. Chceme vás naučit cizí jazyk, abyste mohli dokázat ještě mnohem víc. A společně si přitom užít i trochu zábavy, protože jazykové kurzy nejsou o strojovém biflování frází, ale o živé a zajímavé komunikaci s lektorem. Díky tomu se jazyk naučíte mnohem snáze a rychleji.