Individuální jazykové kurzy pro vytížené

V naší jazykové škole chápeme, že nemáte času nazbyt a hledáte skutečně efektivní způsob výuky cizích jazyků. S individuálními kurzy se nebudete nikomu přizpůsobovat, my se plně přizpůsobíme vám.

V místě, čase i stylu výuky.

Naším posláním je pomáhat v růstu firmám i jednotlivcům, takže ať už jste manažer jednající s mezinárodním týmem kolegů nebo třeba CEO vlastní společnosti, ozvěte se nám.

Výuku cizího jazyka vám ušijeme na míru a otevřeme vám netušené možnosti.

Proč individuální jazykové kurzy právě u nás?

Vaše cíle a vaše přání

Výuku cizího jazyka navrhujeme na základě vašich požadavků. Nejprve společně zjistíme, jakým způsobem chcete v cizím jazyce nejčastěji komunikovat (písemné, telefonické či osobní jednání…) a následně připravíme výuku šitou na míru vašim přáním.

Maximálně efektivní výuka

Jeden z našich mnoha lektorů se bude po celou dobu výuky věnovat pouze vám. Bude přesně vědět, jak na tom jste, kde máte mezery a kterou látku potřebujete dovysvětlit a lépe ovládnout. Díky tomu budou jazykové kurzy maximálně efektivní a vy se cizí jazyk naučíte mnohem rychleji než při skupinových lekcích.

Čas je pouze na vás

Nehrajeme na pevné hodiny výuky, přes které nejede vlak. Chápeme, že jste vytížení a potřebujete jazykovou školu, která se vám přizpůsobí. A přesně to vám nabízíme, stačí nám jen sdělit vaši představu a my se maximálně přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Místo, jaké si zvolíte

Cestování se hodí k dovolené, ale během výuky jazyka je obtěžující. Přizpůsobíme se vám nejenom časem, ale také místem výuky. Naši lektoři jsou ochotní za vámi přijet kamkoliv.