Individuální jazykové kurzy pro vytížené

 

V naší jazykové škole chápeme, že nemáte času nazbyt a hledáte skutečně efektivní způsob výuky cizích jazyků. S individuálními kurzy se nebudete nikomu přizpůsobovat, my se plně přizpůsobíme vám.

V místě, čase i stylu výuky.

Naším posláním je pomáhat v růstu firmám i jednotlivcům, takže ať už jste manažer jednající s mezinárodním týmem kolegů nebo třeba CEO vlastní společnosti, ozvěte se nám.

Výuku cizího jazyka vám ušijeme na míru a otevřeme vám netušené možnosti.

Proč individuální jazykové kurzy právě u nás? 

Vaše cíle a vaše přání

Výuku cizího jazyka navrhujeme na základě vašich požadavků. Nejprve společně zjistíme, jakým způsobem chcete v cizím jazyce nejčastěji komunikovat (písemné, telefonické či osobní jednání…) a následně připravíme výuku šitou na míru vašim přáním.

Maximálně efektivní výuka

Jeden z našich mnoha lektorů se bude po celou dobu výuky věnovat pouze vám. Bude přesně vědět, jak na tom jste, kde máte mezery a kterou látku potřebujete dovysvětlit a lépe ovládnout. Díky tomu budou jazykové kurzy maximálně efektivní a vy se cizí jazyk naučíte mnohem rychleji než při skupinových lekcích.

 

Čas je pouze na vás

Nehrajeme na pevné hodiny výuky, přes které nejede vlak. Chápeme, že jste vytížení a potřebujete jazykovou školu, která se vám přizpůsobí. A přesně to vám nabízíme, stačí nám jen sdělit vaši představu a my se maximálně přizpůsobíme vašim časovým možnostem.

Místo, jaké si zvolíte

Cestování se hodí k dovolené, ale během výuky jazyka je obtěžující. Přizpůsobíme se vám nejenom časem, ale také místem výuky. Naši lektoři jsou ochotní za vámi přijet kamkoliv.

Máte zájem o prvotřídní jazykové kurzy, tematický seminář nebo jazykový audit pro vaši firmu?

Ozvěte se nám, rádi je pro vás zařídíme

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ